Contact
    print Print

    Informatii produse - Nufarm Romania

    Director General:

    Elvira Petrescu
    e-mail: elvira.petrescu@ro.nufarm.com
    Mobil: 0724 N U F A R M
    Telefon: 021/224.63.20, 031/80.55.300



    Departament tehnic şi dezvoltare:


    Zamfira Iosif - Director Departament tehnic şi dezvoltare
    Mobil: 0724 N U F A R M
    Telefon: 021/224.63.20, 031/80.55.300
    e-mail: zamfira.iosif@ro.nufarm.com



    Adrian Ionescu - Manager de dezvoltare
    Mobil: 0720.052.554
    Telefon: 021.224.63.20
    e-mail: adrian.ionescu@ro.nufarm.com



    Vladimir Cojuhari - Crop Manager
    Mobil: 0734.883.550
    Telefon: 021.224.63.20
    e-mail: vladimir.cojuhari@ro.nufarm.com



    Ioana Banu- Manager Proiect - Regulatory
    Mobil: 0735.168.090
    Telefon: 021.224.63.20
    e-mail: ioana.banu@ro.nufarm.com



    Departament marketing:

    Crina Duluţe - Manager Product Communication & Creative Services
    Mobil: 0724.227.367
    Telefon: 021.224.63.20
    e-mail: crina.dulute@ro.nufarm.com



    Adrian Voicu - Manager Media Relations & Client Services
    Mobil: 0757.081.221
    Telefon: 021.224.63.20
    e-mail: adrian.voicu@ro.nufarm.com



    Departament financiar - administrativ:

    Mihaela Popescu - Director financiar
    Mobil: 0724 N U F A R M
    Telefon: 021/224.63.20, 031/80.55.300
    e-mail: mihaela.popescu@ro.nufarm.com


    Genţiana Munteanu - Contabil şef
    Mobil: 0742.022.679
    Telefon: 021/224.63.20, 031/80.55.300
    e-mail: gentiana.munteanu@ro.nufarm.com


    Theodora Ioja - Asistent birou
    Mobil: 0720.046.469; 0724 N U F A R M
    Telefon: 021/224.63.20, 031/80.55.300
    Fax. 021/224.63.19
    e-mail: theodora.ioja@ro.nufarm.com



    Cristiana Stăniloiu - Contabil
    Mobil: 0734.887.138
    Telefon: 021/224.63.20, 031/80.55.300
    e-mail: cristiana.staniloiu@ro.nufarm.com


    Departament vânzări şi operaţiuni:

    Daliana Ast - Director naţional de vânzări
    Oltenia, Transilvania , Vest
    Tel./Fax: 0350/804.327
    Mobil: 0744.596.225
    e-mail: daliana.ast@ro.nufarm.com


    Nicolaie Niţă - Director regional de vânzări
    Dobrogea, Muntenia, Sud
    Tel./Fax: 0350/801.352
    Mobil: 0745.807.585
    e-mail: nicolaie.nita@ro.nufarm.com


    Nina Cîrstei- Director regional de vânzări
    Moldova, Bărăgan, Est
    Mobil: 0745.981.361
    e-mail: nina.cirstei@ro.nufarm.com



    Irina Mitu- Director regional de vânzări
    Sud - Est
    Mobil: 0720.036.452
    e-mail: irina.mitu@ro.nufarm.com



    Rozina Chesnoiu - Manager aprovizionare
    Mobil: 0752.147.135
    Telefon: 021/224.63.20, 031/80.55.300
    Fax. 021/224.63.19
    e-mail: rozina.chesnoiu@ro.nufarm.com


    Gabriel Popa - Coordonator aprovizionare
    Mobil: 0720.014.937
    Telefon: 021/224.63.20, 031/80.55.300
    Fax. 021/224.63.19
    e-mail: gabriel.popa@ro.nufarm.com


    Adresa:
    Nufarm România SRL
    Str. Poet Andrei Mureşanu nr. 11-13, ap. 3, et. 2,
    Bucureşti, Sector 1, cod 011841
    Fax:021/ 224 6319
    Tel.: 021/224 6320;
    031 805 5300 ; 031 805 5301
    0724 N U F A R M
    www.nufarm.ro

    Harta detaliata.
    Nufarm România SRL
    Sediul social: Bucureşti , str.Poet Andrei Mureşanu,
    nr. 11-13, etj.2, ap.3, sect.1, cod. 011841
    Depozit central: Loc. Codlea, str. Câmpu alb,
    nr.1. 505100, Jud. Braşov
    Cod unic de înregistrare: RO 19011981
    Nr. registrul comerțului: J40/14548/2006
    Banca: Unicredit Ţiriac SA, Sucursala Grigore Mora
    Capital social: 3530 RON