Команда - Nufarm Ukraine

Команда



Крістіан Шаде
Крістіан Шаде
Генеральний директор ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА»

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Christian.Schade@ua.nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Яхненко Олена Анатоліївна
Директор ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА»

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Elena.Yakhnenko@ua.nufarm.com
Українець Василь Васильович
Українець Василь Васильович
Комерційний директор

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 050 440 62 62
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Vasyl.Ukrainets@ua.nufarm.com
Лук'яненко Михайло Олександрович
Лук'яненко Михайло Олександрович
Менеджер з маркетингу

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 050 419 40 70
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Mikhailo.Lukianenko@ua.nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Ющук Ірина Сергіївна
Менеджер з реєстрації та розвитку ЗЗР

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 095 282 90 41
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Iryna.Yuschuk@ua.nufarm.com
Шуневич Володимир Гнатович
Шуневич Володимир Гнатович
Менеджер з логістики

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 095 324 33 88
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Volodymyr.Shunevych@ua.nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Головний бухгалтер

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Larisa.Khoroshaylova@ua.nufarm.com
Семененко Олена Анатоліївна
Семененко Олена Анатоліївна
Економіст з фінансової роботи

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Elena.Semenenko@ua.nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Демедюк Олена Петрівна
Бухгалтер

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Elena.Demeduik@ua.nufarm.com
missing image
Глушко Олена Сергіївна
Асистент відділу продажу та логістики

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 050 392 62 62
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Olena.Hlushko@ua.nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Мурських Людмила Олександрівна
Асистент відділу продажу та логістики

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 095 282 03 06
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Liudmyla.Murskykh@ua.nufarm.com
Лизогуб Тетяна Миколаївна
Лизогуб Тетяна Миколаївна
Офіс-адміністратор

Телефон
+38 (044) 495 53 60
Мобільний
+38 050 377 37 01
Факс
+38 (044) 495 53 63
Електронна пошта
Tetyana.Lyzohub@ua.nufarm.com




Відділ продажу



Мусійчук Олег Васильович
Мусійчук Олег Васильович
Керівник з розвитку регіональної команди

Мобільний
+38 050 488 40 08
Електронна пошта
Oleg.Musiychuk@ua.nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Браславець Віталій Володимирович
Менеджер по роботі з ключовими клієнтами

Мобільний
+38 050 430 63 86
Електронна пошта
Vitaliy.Braslavetc@ua.nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Попрожук Віктор Йосипович
Регіональний торгівельний представник (Рівненська, Житомирська, Хмельницька та Волинська області)

Мобільний
+38 095 288 49 07
Електронна пошта
Viktor.Poprozhuk@ua.nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Козира Іван Богданович
Регіональний торгівельний представник (Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області)

Мобільний
+38 050 312 69 14
Електронна пошта
Ivan.Kozyra@ua.nufarm.com
Хорошайлова Лариса Віталіївна
Шапаренко Микола Іванович
Регіональний торгівельний представник (Харківська, Дніпровська та Запорізька області)

Мобільний
+38 095 285 07 00
Електронна пошта
Mykola.Shaparenko@ua.nufarm.com
Вігурський Микола Васильович
Керезвас Сергій Павлович
Регіональний торгівельний представник (Одеська, Миколаївська та Херсонська області)

Мобільний
+38 050 282 01 01
Електронна пошта
Sergii.Kerezvas@ua.nufarm.com
Пташник Максим Михайлович
Пташник Максим Михайлович
Регіональний торгівельний представник (Вінницька, Черкаська та Кіровоградська області)

Мобільний
+38 050 418 33 88
Електронна
пошта

Maxym.Ptashnyk@ua.nufarm.com
Петренко Володимир Павлович
Петренко Володимир Павлович
Регіональний торгівельний представник (Київська, Чернігівська, Сумська та Полтавська області)

Мобільний
+38 050 156 70 00
Електронна пошта
Volodymyr.Petrenko@ua.nufarm.com